Opinie

Byłem palaczem z 35-letnim stażem. Po terapii antynikotynowej rzuciłem palenie po pierwszej terapii. Jestem bardzo zadowolony z terapii i polecam ją następnym uczestnikom chęci w rzuceniu palenia.

Andrzej Dutkiewicz


Jestem multialergiczką. Po roku korzystania z t terapii bioinformacyjnych oraz ostatnio z refeleksoterapii mój organizm na wiele czynników uodpornił się i odczulił. Jestem szczęśliwa, bo wreszcie jem chleb, warzywa, owoce i nabiał. Terapie bioinformacyjne o rozbudowanym programie są dobrą informacją. Testy alergiczne, programy oczyszczające i wspomagające pracę organizmu prowadzone są z dużym zaangażowaniem terapeutek.

Maria Bagińska


Pierwsze nasze spotkanie z terapia biorezonansu magnetycznego miało miejsce w 1996 roku, gdy mój mąż Robert postanowił zerwać z nałogiem palenia papierosów. Metoda okazała się skuteczna i mąż nie pali do dzisiejszego dnia. W 1999 roku urodziła się nam córeczka Sara, która od urodzenia cierpiała na różnego rodzaju wysypki skórne. Jak się okazało było to atopowe zapalenie skóry, którego podłożem była alergia. Ponownie udaliśmy się do gabinetu dr Szymona Woronko. W wyniku testów postawiono diagnozę: Sara jest multialergiczką. Rozpoczęliśmy odczulanie. Poprawa jest ogromna. Sara żyje jak zdrowe dziecko a my jesteśmy szczęśliwi. Oboje z mężem również jesteśmy alergikami i oboje korzystamy z terapii z pozytywnym skutkiem. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować panu doktorowi Szymonowi Woronko oraz paniom pracującym w gabinecie za ogromną pomoc z ich strony. Zawsze służą dobrymi radami, zawsze są uprzejme, miłe i pomocne. Każdemu polecamy tę metodę leczenia.

Kotulska Dorota
Kotulska Sara
Kotulski Robert


Od pewnego czasu moja córka ciągle kaszlała. Czasami występowały jakieś wysypki na skórze, łzawienie oczu. Najbardziej uciążliwy był kaszel, wciąż powracał. W szkole opuszczała z tego powodu dużo lekcji. Od kiedy trafiliśmy do tego Ośrodka, Magdzie zrobiono testy i zaczęto kolejno odczulać, kaszel ustąpił całkowicie. Córka dobrze się czuje. Teraz na zabiegi dołączyła moja druga córka Marta i syn Rafał. Jestem zadowolona z przebiegu terapii, chętnie tu przychodzimy, gdyż spotykamy się z miłą i fachową obsługą, a przede wszystkim dlatego, że odczuwamy skutki prowadzonego leczenia.

Alicja Sroczyńska


Zobacz również